logo
image1 image2 image3

DVL Ifjúsági és Serdülő Április 7.

Első mérkőzésünket a pécsiekkel játszottuk. Nagyon jól kezedett a csapat. Viszonylag kevés hibával játszottunk. Sajnos Gerbert Dominikot kiállították cserévek a II. negyed végén. Ennek ellenére tudtuk tartani az X körüli eredményt, de nem volt szerencsénk. A vége előtt 1 perccel kaptunk egy gólt és nem tudtunk rá válaszolni. Így kikaptunk. A csapat jól játszott nem érdemeltünk vereséget!
A második meccset nagyon jól kezdtük.a győriek ellen. Az első negyed végén már 5-1 -re vezettünk. Sajnos Fenyvesi visszaélt testi fölényével :) :) :) , a 100 kg-os ellenfelét megverte borzalmasan a játékvezető szerint! De jobbak és fegyelmezettebbek voltunk, a meccset símán nyertük. Mindenki oda tette magát. Elégedett vagyok a játékosokkal! Gratulálok!